Pradziad jest domem

otoczonym przez piękną okolicę

Dom Przyjęć Pradziad znajduje się w malowniczej miejscowości Rogów, pomiędzy Raciborzem a Wodzisławiem Śląskim. Doskonały dojazd i połączenie obszernego terenu zielonego o parkowych charakterze to idealna kompozycja na udane przyjęcie. Miejsce dostosowane jest zarówno dla potrzeb Gości, którzy lubią pospacerować parkowymi alejkami jak i dla najmłodszych Gości. Dla nich przygotowaliśmy atestowany plac zabaw oraz zielony labirynt. Dodatkowe atrakcje to relaksacyjny kącik z fontanną oraz sadzawka z kolorowymi rybkami. Nawet najbardziej wymagający Goście nie pozostaną obojętni na widok przepięknego stawu z nenufarami. Wszystko to w połączeniu z najwyższą jakością usług gastronomicznych oraz wysokim standardem naszych sal sprawia, że Dom Przyjęć Pradziad od lat cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem Gości.
To może być miejsce także na Twoje wymarzone przyjęcie…

Wyjątkowe otoczenie sprawia, że park jest doskonałym miejscem zarówno do sesji fotograficznych jak i imprez plenerowych. Jeśli marzy Ci się przyjęcie na świeżym powietrzu w otoczeniu pięknych drzew i wody to właśnie znalazłeś idealne miejsce.

Zapraszam Serdecznie!

Najwyższe standardy
dla sal weselnych

Wiemy, że każdy z naszych Gości ma swój własny styl. Dlatego dysponujemy 4 salami (w tym jedna sala weselna), z których każda ma niepowtarzalny wystrój i urok. Łączy je jedno – najwyższy standard i wyjątkowa atmosfera. Niezależnie od tego czy planujesz duże przyjęcie czy kameralną imprezę w gronie najbliższych – u nas znajdziesz salę, która spełni Twoje oczekiwania.

  • Salon lustrzany dla tych, którzy szukają oryginalnych i eleganckich wnętrz dla dużej liczny Gości.
  • Sala bankietowa, która swoim wystrojem przypomina wenecką winiarnię, doskonała na mniejsze, eleganckie przyjęcia.
  • Sala myśliwska to klimatyczne miejsce o niepowtarzalnym wystroju, idealne na przyjęcia do 60 osób

Niezależnie od tego którą salę wybierzesz zawsze możesz liczyć na pyszną kuchnię i profesjonalną obsługę.

Image module
Image module

Otoczenie, które sprzyja zabawie i odpoczynkowi

Jedną z największych zalet naszego obiektu jest obszerny park. Spacery po zadbanych alejkach urozmaicą takie widoki jak cudowny staw z nenufarami czy romantyczny kącik z fontanną. Nie zapomnieliśmy także o najmłodszych uczestnikach zabawy. Do ich dyspozycji oddany został atestowany plac zabaw.

Nasz ogród to doskonałe miejsce na:

  • Spersonalizowaną sesję zdjęciową w urokliwych zakątkach
  • Imprezę plenerową połączoną z wieloma atrakcjami
  • Ślub w plenerze - jeśli marzy ci się ceremonia w otoczeniu wody i zieleni
  • Chwilę relaksu dla Gości w czasie przyjęcia