Image
Dekoracje Weselne
Możesz nadać indywidualny charakter swojemu przyjęciu poprzez wybór przybrania sali i oryginalnych dodatków.
Image
Dopasowane Menu
Tradycyjna, wyśmienita śląska kuchnia w nowoczesnym wydaniu to specjalność naszego szefa kuchni.
Image
Scena Muzyczna
Miejsce dla zespołu muzycznego i wygodny parkiet dla gości gwarantuje świetną zabawę do białego rana.
Sala Weselna Rogów
Sala Weselna Rogów
Sala Weselna Rogów

Sala Weselna
z nowoczesnym
i pięknym wystrojem

Piękne nowoczesne wnętrze i klimatyczne oświetlenie wraz z weselną muzyką stworzą niepowtarzalny klimat weselnej zabawy na najwyższym poziomie…

Bajkowa atmosfera sali białej jest cudownym dodatkiem do romantycznych chwil, jakie czekają Państwa w wyjątkowym dniu ślubu. Nowoczesna, przestronna, w pełni wyposażona sala weselna, która pomieści do 180 osób.

Dla maluchów przygotowaliśmy kącik zabaw. Sala jest klimatyzowana, posiada tv, WiFi oraz oddzielny węzeł sanitarny.

Salon Lustrzany
idealne miejsce
dla przyjęć weselnych

Stylowa, duża i słoneczna sala utrzymana w konwencji art-deko, mogąca pomieścić jednocześnie do 160 gości. Obszerny, dębowy parkiet sprawi, że nie zabraknie miejsca do tańca, nawet jeśli zabawa będzie trwała do białego rana. 

Jeśli Goście będą szukać odpoczynku to oprócz spaceru po Parku Pradziada mogą skorzystać z sąsiadującego z salą balkonu. 

Layer
Layer
Layer
Layer
Layer
Layer

Sala Leśna
we wnętrzu 
restauracji

Jeśli marzysz o przyjęciu w eleganckiej restauracji to sala leśna będzie doskonałym wyborem. Idealne miejsce na zorganizowanie rodzinnego zjazdu lub większego spotkania biznesowego. Możliwość skosztowania specjałów szefa kuchni zadowoli nawet najbardziej wymagające podniebienia.

Ze względu położenie w sercu Śląska serwujemy przede wszystkim kuchnię regionalną, opartą na tradycyjnych recepturach. Goszcząc u nas przypomnisz sobie smak rodzinnych obiadów z dzieciństwa. Nie stronimy jednakże od wprowadzania kulinarnych nowości.

Sala jest klimatyzowana, posiada tv, WiFi oraz oddzielny węzeł sanitarny.

Sala Bankietowa
odpowiednia 
dla komunii i rocznic

Jeśli marzysz o eleganckim przyjęciu w stylu weneckiej winiarni ta sala będzie dla Ciebie idealna. Znajduje się na parterze i sąsiaduje z parkingiem oraz ogrodem. Dzięki temu Goście mogą swobodnie wychodzić na dwór i cieszyć się zielonym otoczeniem naszego obiektu.

Idealna na średniej wielkości przyjęcia. Jednorazowo może pomieścić do 70 gości. Możliwe jest wygospodarowanie miejsca do tańczenia lub innych atrakcji.

Sala jest klimatyzowana, posiada tv, WiFi oraz oddzielny węzeł sanitarny.

Layer
Layer
Layer